Serwis wózków widłowych:

Po zalogowaniu dane Klienta
w fomularzach uzupełniane są
automatycznie

Ocena stanu technicznego
i regeneracja baterii trakcyjnych

Regeneracja podzespołów
 
 

SERWIS U KLIENTA

Czas reakcji serwisu od chwili zgłoszenia awarii - od 4 do 12h. Możliwość podstawienia sprzętu zastępczego na czas remontu.
Wysoka jakość usług za przystępną cenę!

 

REMONTY WÓZKÓW WIDŁOWYCH W SIEDZIBIE FIRMY W KOMORNIKACH
Szybkie i profesjonalne remonty w szerokim zakresie na oryginalnych podzespołach i częściach. Mamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, przeszkoloną w fabrycznych
serwisach, z kwalifikacjami potwierdzonymi przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

DORADZTWO TECHNICZNE
Profesjonalny personel służy każdą radą techniczną, udzieli informacji o asortymencie i jego zastosowaniu, wskaże właściwe rozwiązanie oraz pomoże dokonać właściwego wyboru towaru zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta.

 

DODATKOWE USŁUGI
- Bieżnikowanie opon superelastycznych
- Montaż i demontaż opon na specjalistycznej prasie w Komornikach
- Całodobowy serwis przewodów hydraulicznych jest ruchomym warsztatem, zaopatrzonym w pełny zakres łączników, węży ciśnieniowych i akcesoriów firmy PARKER.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W ZAKRESIE ODBIORÓW WÓZKÓW DLA URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO
Pełen zakres obsługi, począwszy od opracowania dokumentacji rejestracyjnej, przeprowadzenia badań, dokonania właściwego odbioru technicznego i wydania decyzji UDT na eksploatację sprzętu do obsługi poodbiorczej wózka w zakresie serwisowania u Klienta.

 

WÓZKI WIDŁOWE NOWE - WÓZKI WIDŁOWE UŻYWANE - SPRZEDAŻ I WYNAJEM WÓZKÓW WIDŁOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNE DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH - SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH - WÓZKI PALETOWE HYDRAULIKA SIŁOWA
Google
  Internet www.clark.org.pl

 

webmaster
Zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.: „kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub części zawartych na tej stronie bez zgody firmy Elektroprogram Sp. z o.o. jest zabronione i stanowi naruszenie zasad autorskich.”
CLARK
 Zapisz się na newsletter
 
pkt zumi
pf http://www.goldenline.pl/firma/elektroprogram/