Wózki widłowe nierdzewne i mroźnicze

Od lat klientem Elektroprogramu są min. Zakłady Sokołów S.A. z Sokołowa Podlaskiego, gdzie pracują wózki widłowe amerykańskiej marki Clark w wersji tzw. mroźniczej. Te i inne nasze referencje w miejscach o tak trudnych warunkach pracy potwierdzają wysoką jakość oferowanych maszyn.

Szczególnym niebezpieczeństwem podczas pracy na terenie mroźni jest przede wszystkim częste wjeżdżanie i wyjeżdżanie ze strefy o temperaturze poniżej zera do strefy o temperaturze powyżej. Powoduje to skraplanie się pary wodnej na urządzeniu i zamarzanie, a co za tym idzie przyśpieszona korozję. Najgorszym skutkiem takiej sytuacji jest osadzanie się pary wodnej a później skraplanie na instalacji elektrycznej, oraz elektronice wózka. Jak widać wózki Clark zdały powyższy test bez problemów, czego wyrazem jest bezawaryjna praca od wielu lat u kilku klientów.  

Poszerzyliśmy również ofertę o wózki ręczne i elektryczne dedykowane szczególnie do branży spożywczej, wykonane ze stali nierdzewnej również w wersjach do mroźni. Przykładowe modele poniżej.