Wystawa logistyki wewnątrzzakładowej: CLARK, MIAG Ex (przeciwwybuchowe) Komorniki, Wrzesień 2014

Firma Elektroprogram Sp. z o .o. wraz z firmą MIAG Farzeugbau ma przyjemność zaprosić Państwa na wystawę  poświęconą nowoczesnym rozwiązaniom logistyki wewnątrzzakładowej, która odbędzie się w dniach 29.09.2014 – 02.10.2014  w siedzibie firmy Elektroprogram w Komornikach pod Poznaniem.

Na organizowanym spotkaniu otwartym zaprezentowane zostaną w szczególności wózki widłowe czołowe oraz obsługi magazynowej amerykańskiej marki oraz niemieckiej marki                   .            

Firma MIAG jako specjalista w produkcji wózków przeciwwybuchowych do pracy w strefach zagrożenia wybuchem zaprezentuje między innymi najnowszy wózek widłowy EFG 20XC o napędzie elektrycznym przeznaczony do pracy w strefie EX 1.

Do Państwa dyspozycji dostępni będą wysoce wykwalifikowani specjaliści którzy pomogą dobrać do Państwa potrzeb odpowiednie rozwiązania z zakresu logistyki magazynowej.

Z niecierpliwością oczekujemy Państwa przybycia  na naszą wystawę w siedzibie firmy Elektroprogram Sp. z o. o.  przy ul. Młyńskiej 58 w Komornikach pod Poznaniem.