Szukaj w sklepie

Forum

O firmie

Przedsiębiorstwo Elektroprogram Sp. z o.o. to firma rodzinna, wyłącznie z polskim kapitałem.

Początki firmy sięgają roku 1966, kiedy to pod szyldem Zakład Elektryczny Włodzimierz Manka wykonywano usługi związane z instalacjami elektrycznymi, energetycznymi oraz elektromechaniką. Zakład czynnie współpracował z instytutami naukowymi i wyższymi uczelniami technicznymi w Polsce w projektowaniu i rozwijaniu Nowych Technik Nauczania, przyjmując nazwę Elektroprogram.

Z upływem czasu przedsiębiorstwo poszerzało swoją działalność, obejmując w roku 1986 oficjalne przedstawicielstwo handlowe producenta wózków widłowych marki Balkancar.

W roku 1994 firma rozszerza swą ofertę produktową o wysokiej klasy amerykańskie wózki widłowe marki CLARK, a w 1998 roku uzupełnia ją o 4-kierunkowe wózki przeciw-wybuchowe.

W 2006 roku przedsiębiorstwo wprowadza do regularnej sprzedaży markowe wózki paletowe PRAMAC-LIFTER.

W 2008 roku firma zostaje autoryzowanym dealerem maszyn JCB oraz wózków przeciw-wybuchowych marki MIAG.

Misją firmy jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów związane z szeroko rozumianym ruchem wewnętrznym i w szczególności sprzedażą, serwisem i wynajmem wózków widłowych, częściami zamiennymi oraz projektowaniem i budową regałów magazynowych.

Aktualna oferta Elektroprogramu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i efektywnie wprowadza optymalne rozwiązania transportu wewnętrznego w każdej Firmie działającej w dowolnej branży.

Serdecznie zapraszamy!

Wózek widłowy LINDE H20 H2X391W00253

NAPĘD LPG
UDŹWIG 2000 kg  
ROCZNIK 2008
STAN MTG 8013
WYPOSAŻENIE  
Maszt DUPLEX
wysokość masztu w stanie złożonym  2460 mm
wysokość podnoszenia  3200 mm
KARETKA WIDEŁ II A
WYMIARY WIDEŁ 1200 mm
OŚWIETLENIE pełne drogowe
PRZESUW BOCZNY tak, zintegrowany
Pół kabina – szyba przód z wycieraczką, dach  
OGUMIENIE super elastyczne